Mino


image

Minio Bebek Bezi

Mino marka çocuk bezi ürünlerini, piyasada boşluğu bulunan kaliteli ve ekonomik ürün çizgisinde üreterek ilk ihracatını Mısır’a yapmıştır.

Empa Hijyen  Sağlık Ürünleri  Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2010 yılı Ocak ayında Kahramanmaraş Karacasu Bölgesinde Bebek bezi üretimi yapmak amacıyla kurulmuştur.

Makine parkına ilk Bebek bezi üretim ve paketleme hattını Şubat 2018 yılında almış, kurulum, montaj ve deneme üretimlerini tamamlayarak Haziran  2018 de tüm üretim ve kalite birimleri ile fiili üretime başlamıştır. Mino marka çocuk bezi ürünlerini, piyasada boşluğu bulunan kaliteli ve ekonomik ürün çizgisinde üreterek ilk ihracatını Mısır’a yapmıştır.

Kalitemiz ;

Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti fikri ile hareket eden şirketimiz ISO 9001:2008 ,CE Conformity kalite belgeleri ile Avrupa'nın sayılı kalite kontrol firmalarına yaptırmış olduğu Ürün kalite testleri sonucunda Empa kalitesini onaylatmıştır. ( Belçika,Almanya,İtalya,Fransa gibi ) Arge ve kalite kontrol departmanları takviye edilerek müşterilerin istekleri doğrultusunda doğru ürün üretme çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyeti ön plana alınarak müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.
Misyon: Sektörümüzde, dünya tüketicilerine yüksek kalite sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti korumaktır.

Vizyon : 
Empa tüm çalışanları ile bir aile olarak  yakın  gelecekte, kaliteli ürünleri ve markalarıyla Türkiye ve Dünya piyasalarında ülkenin önde gelen markalarını üreten en büyük üreticilerinden biri olmayı hedeflemek ve Kahramanmaraş  ekonomisi başta olmak üzere ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.